• Technická olympiáda

• Naša žiačka Nina Bali- Hudáková sa umiestnila v okresnom kole technickej olympiáde na krásnom 2. mieste.

Blahoželáme !

• Putovná výstava - Matica slovenská

• Putovná výstava Inšpiratívni matičiari prostredníctvom moderného grafického umenia približuje dvanásť zaujímavých osobností Matice slovenskej, ktoré môžu svojimi životnými úspechmi inšpirovať mladú generáciu.

• Oznam - výberové konanie

• ZŠ s MŠ F. J. Fugu vo Vinnom vyhlasuje výberové konanie na voľné pracovné miesta: vedúca ŠJ a hospodárka školy s nástupom od 1. 1. 2024.

Požadované ukončené stredoškolské odborné vzdelanie s maturitou v odboroch ekonomika, spoločné stravovanie (hotelová akadémia), minimálne 3 roky praxe v odbore.

Výberové konanie sa uskutoční 18. 12. 2023 o 10.00 hod.

• Bubnovačka 2023

• Žiaci 8. A sa zúčastnili Bubnovačky - podujatia, ktoré upozorňuje na dôležitosť ochrany detí pred násilím. Spoločne s inými žiakmi z rôznych škôl sme si zabubnovali, pretože ticho deti pred násilím neochráni.

• Exkurzia

• Exkurzia do Zemplínskej knižnice Gorazda Zvonického v Michalovciach - 5. ročník

• Ples rodičov a priateľov školy

• ŠKOLSKÝ PLES VO VINNOM 2024 SA UŽ BLÍŽI

Staňte sa aj Vy jeho neodmysliteľnou súčasťou

Rodičovská rada pri Základnej škole s materskou školou F.J.Fugu Vinné organizuje aj tento školský rok ples rodičov a priateľov školy, na ktorý Vás srdečne pozýva.

Po minuloročnom úspešnom ročníku sme mohli z výťažku plesu podporiť naše deti vo forme príspevkov na dopravu pre lyžiarsky výcvik, plavecký výcvik, nákupom Mikulášskych balíčkov, rôznych odmien a ďalšie iné aktivity.

Členovia Rodičovskej rady, pedagogický zbor školy, ale aj priatelia školy organizujú tento ples prevažne vo svojom voľnom čase a preto sa potešia každému zakúpenému lístku, ale aj inej forme podpory, ako napríklad tombolové ceny, aj finančné dary. Radi podporíme miestne šikovné ruky, preto sa potešíme aj darom ako zákusky, či tortičky do candy baru, handmade výrobku.

Najväčšiu radosť však budeme mať z Vašej účasti, lebo môžeme spojiť príjemné s užitočným.

Predsedníčka RR Ing. J. Badidová

ples.docx

• Oznam

• V piatok 10. 11. sa ukončí zber papiera. Po tomto termíne sa papier nebude preberať.

• Správna voľba povolania

• Dňa 25. októbra 2023 sa žiaci deviateho ročníka zúčastnili prezentačnej výstavy Správna voľba povolania, ktorá sa koná každoročne na Gymnáziu Pavla Horova v Michalovciach. Žiaci sa tu môžu oboznámiť s ponukou stredných škôl v našom regióne. Tiež sme sa tento deň zúčastnili Science schow v nových učebniach na GPH. Držme našim deviatakom palce, aby sa vedeli správne rozhodnúť .

• Plenárne a triedne ZRPŠ

• Dňa 11. 9. 2023 t. j. v pondelok sa uskutoční plenárne a triedne rodičovské združenie o 16 00 hod. v spoločenskej miestnosti.

Účasť nutná !

• Oznam

• Slávnostné otvorenie školského roka bude 4. 9. 2023 o 8 00 hod. pred budovou školy.

O 9 30  hod. bude otvorenie školského roka pokračovať svätou omšou v kostole pre žiakov učiacich sa náboženskú výchovu, rodičov, učiteľov a všetkých, ktorí prejavia záujem.

Žiaci sa do kostola a z kostola presunú pod vedením triednych učiteľov.

Vyučovanie počas prvého týždňa:

1. - 4. r. - 4  hodiny

5. - 9. r. - 5 hodín